יש כמה וכמה סוגי מטפים, הרעיון הוא למגר את האש באמצעות השיטה הטובה ביותר ולא בהכרח זה קשור לעלויות עצמן. יש כמה וכמה סוגי מטפים וכאן עולה גם השאלה, איזה מטף יתאים לכם? איזה מטף צריך ואפשר לבחור? הנה כמה סוגים של מטפים שיספקו לכם את המענה המלא.

מטף אבקה ידני – מה זה אומר?

מטף אבקה ידני הוא אחד מהסוגים שנדבר עליהם, מטף ידני, הוא מתאים לכל סוגי השריפות ואפשר לומר שהוא מאוד אמין וכיום משתמשים בו לא מעט בישראל. בגדול, יש כמה וכמה מטפים איכותיים והרעיון הוא שכולם יעמדו בתקן הישראלי ויסופקו תחת פיקוח חזק של המכון תקנים הישראלי.

איך יודעים שהמטף תקין?

לפני שאתם רוכשים מטף, חשוב מאוד לבדוק את הרמה שלו, האם הוא עומד במעמד של בדיקה? יש לבדוק כי המטף מגיע עם מדבקיה והוא מורשה, כמו כן, יש לוודא כי יש תאריך בדיקה על המטף וכן ניצרה שניתנת לשליפה בזמן אמת לרבות שעון מד לחץ שהוא חלק בלתי נפרד מכל זה.

כיצד נראה המטף – מבנה ותכונות

בנוסף לדברים עליהם דיברנו, חשוב ביותר לוודא כי המטף חזק ועשוי מחומרים עמידים בפני כל מצב, כל מזג אוויר, זעזועים, נפילה, מכות וכן תנאים קשים כך שמד הלחץ יהיה גם הוא גבוה וישמור על המטף חלילה מפני התפוצצות.

בגדול, חשוב לשמור ולוודא כי המוצר תקין, כמו כן, יש לבחור מוצר שהאבקה ידידותית ולא תפגע בשום דרך בסביבה, שהיא לא מסוכנת, לא רעילה ויש לה עיגון בטיחותי גם אם תרצו למקם אותה ברכב ובתנאי שעניין התקנות של משרד התחבורה קיימים.

מה היתרון של המטף?

אם אתם עובדים עם חומרים רגישים במטבח, חשוב ביותר שיהיה שם מטף בפרט אם זה מטבח תעשייתי לכל דבר ועניין. כמו כן, במידה ויש שמנים או כל מיני נוזלים מסוכנים, על אחת כמה וכמה חשוב ביותר שיהיה שם מטף שיספק את הפתרון לכך.

בנוסף, חשוב כי המטף יהיה נגיש לכל פעולה וכל מצב כך שאם יש סכנה לוחצים עליו וזה מאפשר לשחרר את המטף.

חשוב לומר כי כאשר מחפשים מטף יש לבדוק כי הוא לא מצריך תחזוקה גדולה, הוא לא פוגע בשטח ובסופו של דבר הוא ידידותי לסביבה.

מאמרים מומלצים